• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Увага! Оголошення

/Files/images/0018.jpg


ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Всіх, хто зареєстрований та стоїть на черзі для влаштування дітей в заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 25 в 2020 році, просимо звернутися до директора закладу для визначення дати зарахування Вашої дитини в садочок.

Адміністрація закладу.

/Files/images/Ковид.JPG/Files/images/Ковід 1.JPG/Files/images/ков1.JPG/Files/images/ков.JPG/Files/images/обробка рук.png/Files/images/ков22.jpg

/Files/images/Про розміщення Памятки 001.jpg

/Files/images/Про розміщення Памятки 002.jpg






































ПАМ'ЯТКА

про дбайливе ставлення до природного багатства

1. Кожний зелений листок, кожна травинка виділяє в повітря кисень. Ним ми дихаємо, без нього немає життя. Не топчи, не зривай рослини!

2. Найкраща квітка та, яка квітує там, де зросла. Не знищуй її!

3. Гриби, отруйні для людини, для лісових мешканців – ліки і харч. Чим більше в лісі різних грибів, тим він затишніший, в ньому краще й вище ростуть дерева. Не знищуй неїстівних грибів!

4. Не галасуй у весняному лісі, не вмикай надто го­лосно музику. Ти злякаєш пташку, вона злетить з гнізда. Яєчка, які вона насиджувала, захолонуть і з них ніколи не виведуться пташенята. Краще послухай голоси лісу!

5. Якщо ти знайшов гніздечко – не чіпай його, бо пташка може залишити гніздо, навіть якщо там відкла­дено кілька яєць. Поспостерігай за гніздом потайки, і ти помітиш багато цікавого.

6. Не лови барвистих метеликів, що літають над квітами. Вони схожі на казкові барвисті квіти і нікому не зав­дають шкоди.

7. Найчистіша і найсмачніша вода – джерель­на. Подивись, як схиляються над джерелом трави і квіти, кущі і дерева. Вони оберігають його від пе­ресихання, захищають від бурі. Не скаламуть дже­рело! Охороняй його чистоту! Чиста вода – велике багатство.

8. Ти хочеш принести додому лісові квіти? Зривай їх тільки тоді, коли зберешся йти додому, і пам'ятай: скромний, невеличкий букет – ознака гарного смаку й свідомості людини, бережливості й доброти. А про що свідчить оберемок лісових квітів?

9. Щоб знищити молоде дерево, потрібні хвилини, а виростити його – роки. Не ламай черемхи, не каліч інших квітучих дерев, кущів!

10. Рана на рослині – рана на живому. Якщо ти набираєш букет лісових суниць, знай: скільки гілочок у букеті - на стількох рослинах залишилися рани, і всі вони довго хворітимуть, а багато з них загинуть.

11. Ніщо так згубно не впливає на все живе, як вогонь. Байдужість, що призвела до пожежі - злочин і перед природою, і перед людьми. Простеж, щоб у лісі не залишилося навіть іскри від багаття.

12. Покинута консервна банка, скло можуть поранити лісового звіра і призвести до його загибелі. На­гріте сонцем скло може стати причиною пожежі. Не залишай після себе сміття в лісі! Нехай твоє місце відпочинку буде чистим. Рештки їжі залиши для пташок на сухих гілках, для звірів – на пеньку, для комах – на землі.

Олександрійське міське управління
Головного управління Держпродспоживслужби
в Кіровоградській області

Змінено вартість харчування

Відповідно до рішення міської ради від 26 грудня 2018 року № 805 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти м. Олександрії у 2019-2020 навчальному році», від 23.10.2015 № 1780 «Про внесення змін та доповнень до міської комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки», з метою організації повноцінного харчування дітей дошкільного віку та соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на сході України

З 01 січня 2019 року встановлена вартість харчування дітей у закладі дошкільної освіти в розмірі 20.00 грн. на добу;

- дітей груп денного короткотривалого перебування – 15.00 грн.

З 01 січня 2019 року встановлено розмір батьківської плати за харчування дітей-вихованців:

- закладу дошкільної освіти в розмірі 15.20 грн. на добу;

- дітей-вихованців груп денного короткотривалого перебування – 11.40 грн.

З 01 січня 2019 року у закладі дошкільної освіти організовано безкоштовне харчування для:

- дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей з інвалідністю;

- дітей, батьки яких загинули, поранені, були або є учасниками АТО, дітей із тимчасово окупованої території України та зони проведення АТО.

Організовано харчування із знижкою 50% з батьківської плати за харчування дітей із сімей, які мають троє і більше дітей.


ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ БІЛЯ ВІДКРИТИХ ВОДОЙМ

Улітку досить часто родини з дітьми проводять вільний час біля водойм. Аби запобігти можливим нещасним випадкам та уникнути неприємних наслідків тако­го відпочинку, слід дотримуватися правил поведінки під час купання.

  • Під час відпочинку біля водойм діти мають перебувати під постійним і пильним контролем батьків, дорослих і, за наявності, рятувальних служб.
  • Для купання дітей використовують придатні для купання та найбільш безпечні місця.
  • Перед початком купання дітей дорослі мають ретельно обстежити дно водойми.
  • Усі небезпечні для купання місця огороджують і встановлюють попереджувальні знаки.
  • Слід пояснити дитині, що залазити на попереджувальні знаки, запливати за буї, стрибати у воду з висоти та в незнайомих місцях небезпечно для життя.
  • Дітям, які ще не вміють плавати, не слід дозволяти заходити у воду глибше, ніж по пояс.
  • Заборонено застосовувати плавзасоби у місцях, відведених для купання, та вико­ристовувати непризначені для плавання засоби - дошки, колоди, камери від авто­мобільних шин тощо.
  • Під час перебування біля водойм не можна забруднювати берег, прати білизну й одяг, мити посуд тощо в місцях, відведених для купання.
  • Якщо неподалік від місця купання на воді рухається плавзасіб, то слід тримати­ся подалі від нього, а ліпше - вийти на берег, аби уберегтися від хвиль і травм.
  • Не можна допускати у воді ігор, пов'язаних з обмеженням руху рук і ніг, хватанням і штовханням.
  • Небезпечно різко заходити чи пірнати у воду після тривалого перебування на сон­ці, оскільки це може спричинити судоми чи холодовий шок.
  • За спекотної погоди купатися ліпше вранці або ввечері, коли зменшується можли­вість перегріву чи теплового удару.
  • Не можна запливати далеко від берега на надувних матрацах та кругах, спати чи засмагати на них.

Матеріали використані з «Спеціалізованого журналу медична сестра дошкільного закладу» № 6 за 2013 рік

Відновлена робота електронної реєстрації дітей до дошкільного навчального закладу!

Після реєстрації на сайті обов'язково, протягом 10 днів, у зручний для Вас час, потрібно з'явитися до завідувача і надати в дошкільний навчальний заклад оригінали та копії необхідних документів (свідоцтво про народження дитини) та написати заяву.

З повагою, адміністрація закладу.

Дотримання повітряно-теплового режиму в ДНЗ!

З метою профілактики вірусних інфекцій, дотримання повітряно-теплового режиму в ДНЗ доводимо до Вашого відома вимоги Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України № 678 від 01.08.2013 року, зокрема пункти 6.5. – 6.8. розділу VI. Повітряно-тепловий режим:

6.5. Одягати дітей необхідно залежно від температури повітря та інтенсивності рухової активності. При помірній руховій активності одяг дітей у приміщеннях дошкільних закладів має відповідати вимогам таблиці.

Таблиця

Одяг дітей 3-7 років у приміщеннях

Температура повітря (°С) Одяг Кількість шарів одягу, що допустима
+18-20 Бавовняна білизна, сукні з напіввовняної або товстої бавовняної тканини, колготи, а для дітей 5 років і старше - гольфи 2-3
+21-22 Бавовняна білизна, сукні (сорочки) з тонкої бавовняної тканини з коротким рукавом, гольфи, легкі туфлі або босоніжки 2
+23 і вище Тонка бавовняна білизна або без неї, легка сукня, сорочка для літа без рукавів, шкарпетки, босоніжки 1-2

6.6. При вході до дошкільного навчального закладу необхідно розміщувати термометр для контролю за температурою повітря на вулиці. Прогулянки на відкритому повітрі повинні проводитися не рідше 2 разів на день із загальним часом перебування не менше 4 годин з достатньою руховою активністю та за умови раціонального одягу дітей.

6.7. Взимку при температурі повітря від -4 до -10 °С і швидкості руху повітря до 2 м/сек дітей необхідно одягати у зимові пальта, шуби, комбінезони (4-5 шарів одягу). При цьому допускаються ігри з руховою активністю середньої інтенсивності. При подальшому зниженні температури та збільшенні швидкості руху повітря рухову активність потрібно збільшувати. Прогулянки на вулиці дозволяється проводити при температурі повітря не нижче -16 °С і швидкості руху повітря до 5 м/сек (на дитині 5 шарів одягу). Рухливі ігри дозволяється проводити при температурі повітря від +3 до -3 °С і швидкості вітру не більше 5 м/сек (3-4 шари одягу). Прогулянки дітей на вулиці не проводяться при температурі повітря нижче -16 °С або швидкості руху повітря понад 7 м/сек.

6.8. Влітку під час прогулянок діти повинні мати головні убори (капелюшки, косинки). Для запобігання перегріванню на сонці частину прогулянки необхідно проводити в тіні дерев і під тіньовими навісами. Прогулянки влітку при відсутності вітру бажано супроводжувати водними процедурами, іграми з водою з використанням плескальних басейнів, лійок, гідроіграшок. Під час дощу діти повинні гуляти під тіньовими навісами.

Шановні батьки!

Міська влада у складний економічний час винайшла кошти для збереження спільного фінансування харчування у дитячих садках пропорційно 40% на 60% відповідно з міського бюджету та за рахунок батьків (Постанова кабінету міністрів дозволяє 100% оплату за рахунок батьків).
З метою раціонального використання коштів та продуктів харчування адміністрація дошкільного закладу звертається до Вас з настійливим проханням обов’язкового своєчасного повідомлення працівників закладу про відсутність вашої дитини в наступний день за телефонами: 7-84-42; 7-85-97 або на мобільні телефони вихователів ваших вікових груп.

Дякуємо за розуміння!

Адміністрація дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 25

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi